ofirmie


 

Firma Papier Serwis J. Żamojda, D. Gryko sp. j. powstała w 2004 roku, oparta na doświadczeniu wspólników, sięgającego początku lat 90-tych. Jesteśmy niezależnym dystrybutorem papierów graficznych i opakowaniowych, produkcji europejskiej, obecnym na terenie Polski oraz krajów ościennych.

Rozległe kontakty z producentami i dystrybutorami pozwalają nam oferować papier w atrakcyjnej cenie. Nasze produkty charakteryzują się wysokim stosunkiem jakość/cena, dzięki temu stanowimy świetną alternatywę dla dużych firm handlowych z kapitałem zagranicznym. Od początku stawiamy na wysoką jakość obsługi Klienta, co skutkuje ciągłym powiększaniem się grona Stałych Klientów Papier Serwis.  

Oferujemy w sprzedaży kredę, offset, kartony GD i GC oraz etykietę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, stale poszerzamy ofertę i utrzymujemy wysoki poziom zapasów magazynowych, żeby realizacja zamówienia odbyła się w jak najkrótszym czasie.

Naszą misją jest oferowanie wysokiej jakości papieru w umiarkowanej cenie, co pozwala na oszczędności przy produkcji materiałów reklamowych czy opakowaniowych. W czasach dużej konkurencji, cena ma duży wpływ na wybór Klienta. Dzięki współpracy z nami możecie obniżyć koszty produkcji, by sprostać wymaganiom rynku. Zapraszam do współpracy.

© Papier Serwis 2006 Realizacja Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe, pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, biaystok, warszawa, hosting, Strony www, internetowe